Predškola pri Osnovnoj školi Matije Gupca

Gornja Stubica

49 245  Gornja Stubica, Matije Gupca 2

Natječaj za radno mjesto voditelja/ice predškole

KLASA: 112-03/17-01/24

URBROJ: 2113/05-380-8-01-17-5

Na temelju članka  24., 25. i 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ br. 10/97, 107/07 i 94/13) Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica  08.11.2017. raspisuje

za radno mjesto

1. Voditelj/ica predškole -  1 izvršitelj/ica  (m/ž)   na neodređeno i  puno radno vrijeme

Uvjet rada za radno mjesto : prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ br. 10/97, 107/07 i 94/13)

• preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i osoba koja je završila sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij odgovarajuće vrste, sukladno članku 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju,
  • položen stručni ispit,
  • utvrđena zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta.

Rok za podnošenje prijava je  8 dana od dana objave na mrežnim stranicama  i oglasnim  pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim  stranicama i oglasnim pločama  Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti  (u neovjerenom presliku):

• zamolbu,
  • životopis,
  • dokaz o stručnoj spremi,
  • dokaz o položenom stručnom ispitu,
  • dokaz o utvrđenoj zdravstvenoj sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta,
  • domovnicu,
  • elektronički zapis o radno-pravnom statusu iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja/ice  prijave ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od šest mjeseci).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Izabrani kandidat dostavit će školi prije potpisivanja ugovora o radu,  sve dokumente u originalu ili ovjerenoj preslici istih.

Prijave s dokazima o ispunjavanju propisanih  uvjeta iz natječaja  dostavljaju se osobno ili  poštom   u roku od   8  dana od dana  objave natječaja na mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  i mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči  OŠ Matije Gupca Gornja  Stubica na adresu:  Osnovna škola Matije Gupca    Gornja Stubica, Matije Gupca 2, 49245  Gornja Stubica s naznakom „Za natječaj voditelja/ice predškole“

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati,  niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

Osobe koje podnesu nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj ili ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja ne smatraju se kandidatom  prijavljenim na natječaj te će o tome biti obaviješteni pisano.

Natječaj je objavljen na  mrežnim stranicama  i oglasnim  pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim  stranicama i oglasnim pločama  Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica  dana  08.11.2017. godine.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni  na mrežnoj  stranici škole:  os-mgupca-gornjastubica.skole.hr   u zakonskom roku.

Ravnateljica:

/Sanja Knezić, prof./