Osnovna škola Matije Gupca

Gornja Stubica

49 245  Gornja Stubica, Matije Gupca 2

Na temelju članka  107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine”  RH  87/08, 86/09, 92/10,105/10 isp., 90/11, 16/12, 86/12, 126/12. -pročišćeni tekst,  94/13, 152/14. i 7/17.)  Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica  dana 05.02.2018. raspisuje

za radno mjesto

1. spremač/ica -  1 izvršitelj/ica  (m/ž)   na određeno i  puno radno vrijeme,  do povratka radnice na rad

Uvjet rada za radno mjesto pod točkom 1.: NKV- završena osnovna škola

Rok za podnošenje prijava je  8 dana od dana objave na mrežnim stranicama  i oglasnim  pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim  stranicama i oglasnim pločama  Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica.

Uz prijavu (molbu)  na natječaj kandidati trebaju priložiti  (u neovjerenom presliku)  životopis, dokaz o stručnoj spremi, domovnicu, rodni list, elektronički zapis o radno-pravnom statusu iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja/ice  prijave ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od šest mjeseci).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Izabrani kandidat dostavit će školi prije potpisivanja ugovora o radu,  sve dokumente u originalu ili ovjerenoj preslici istih.

Prijave s dokazima o ispunjavanju propisanih  uvjeta iz natječaja  dostavljaju se osobno ili  poštom   u roku od   8  dana od dana  objave natječaja na mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  i mrežnoj stranici  i oglasnoj ploči  OŠ Matije Gupca Gornja  Stubica na adresu:  Osnovna škola Matije Gupca    Gornja Stubica, Matije Gupca 2, 49245  Gornja Stubica s naznakom „Za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati,  niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

Osobe koje podnesu nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj ili ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja ne smatraju se kandidatom  prijavljenim na natječaj.

Natječaj je objavljen na  mrežnim stranicama  i oglasnim  pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim  stranicama i oglasnim pločama  Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica  dana  05.02.2018. godine.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni  na mrežnoj  stranici škole:  os-mgupca-gornjastubica.skole.hr   u zakonskom roku.

Ravnateljica:

/Sanja Knezić, prof./