Rezultati

14. Smotra učeničkih zadruga Krapinsko-zagorske županije održana je u petak 12.05.2017. godine u Gornjoj Stubici, u prostorima Muzeja seljačkih buna u dvorcu Oršić. Domaćin ovogodišnje smotre je OŠ Matije Gupca Gornja Stubica. Na Smotri se predstavilo 16 učeničkih zadruga, te su učenici i voditelji predstavili rad svoje zadruge, sekcija, proizvode i praktičan rad. Tema ovogodišnje Smotre je „Lepi moj vrtek ograjeni …“

Sudjelovale su sljedeće zadruge:
1. UZ Glažuta, OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli
2. UZ Božićnica, OŠ Josipa Broza Kumrovec
3. UZ Matije Gupca, OŠ Matije Gupca Gornja Stubica
4. UZ Đurđice, OŠ Đurmanec
5. UZ „Radobojski guci i trpuci“, OŠ Side Košutić Radoboj
6. UZ Flora, OŠ Oroslavje
7. UZ Hiža, OŠ Mače
8. UZ Košarica, OŠ Veliko Trgovišće, PŠ Dubrovčan
9. UZ Kotaček, OŠ Lijepa naša Tuhelj
10. UZ Zviranjek, OŠ Stjepana Radića Brestovec Orehovički
11. UZ „Zvirek veselja“, OŠ Krapinske Toplice
12. UZ Srčeke, OŠ Marija Bistrica
13. UZ „Zvirek“ SŠ Bedekovčina
14. UZ „Plavi trnac“, Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
15. UZ „Djetlić“, Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice
16. UZ „Sova“, Odgojni dom Bedekovčina

Prosudbeno povjerenstvo koje su činili svi voditelji UZ koje su sudjelovale na Smotri bodovalo je rad i prezentaciju zadruga. Najviše bodova i
1. mjesto osvojila je UZ MATIJE GUPCA OŠ Matije Gupca Gornja Stubica,
2. mjesto UZ „PLAVI TRNAC“ ŠUDIGO-a Zabok, a
3. mjesto UZ SRČEKE OŠ Marija Bistrica
Na Državnoj smotri UZ u Zadru u listopadu 2017. godine našu županiju će predstavljati UZ iz Gornje Stubice, Zaboka i Radoboja (sukladno kriterijima i dogovoru Podružnice).
Prisutne je u ime domaćina pozdravila ravnateljica gornjostubičke škole Sanja Knezić, a u ime Općine Gornja Stubica i Krapinsko – zagorske županije zamjenik općinskog načelnika Vladimir Škvorc. U prigodnom programu nastupili su učenici Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica pod vodstvom profesorice Marine Pakelj. Otvaranju smotre su uz brojne posjetitelje nazočile voditeljica Muzeja seljačkih buna Vlatka Filipčić Maligec, direktorica TZP Donja Stubica i Gornja Stubica Kornelija Vnučec, voditeljica Podružnice HUUZ-a Krapinsko-zagorske županije Brankica Zbanatski, te ravnatelji osnovnih i srednjih škola KZŽ. Zahvaljujemo Muzeju seljačkih buna, Općini Gornja Stubica, TZP Donja Stubica i Gornja Stubica i ugostiteljskom objektu Gospočić na susretljivosti i pomoći kod organizacije.

Čestitamo svim zadrugarima na postignutom uspjehu!

Natjecanja

Na ovoj stranici možete naći informacije o natjecanjima i smotrama za učenike osnovne škole u školskoj godini 2016./2017.

Katalog natjecanja i smotri: http://www.azoo.hr/index.php?option=com_sectionex&view=category&id=9&Itemid=118

Upute i obavijesti (obrasci, tablice, vremenik, opće upute): http://www.azoo.hr/index.php?option=com_content&view=category&id=123&Itemid=439

Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica je domaćin ovogodišnje Smotre učeničkih zadruga Krapinsko-zagorske županije, 12.05.2017. godine, s početkom u 10,00 sati, u prostorima Muzeja seljačkih buna, dvorac Oršić, Gornja Stubica.

PROGRAM SMOTRE

• 8,00 – 10,00 :dolazak sudionika i postavljanje izložbe, doručak u međuvremenu
  • 10,00           :pozdrav domaćina i otvorenje 14. smotre
  • 10,00 – 12,00: prezentacija programa rada učeničkih zadruga i rad Prosudbenog povjerenstva
  • 13,00 – 14,00: ručak
  • 14,00            : objava neslužbenih rezultata Prosudbenog povjerenstva
  • 14,00 – 15,00: za učenike zadrugare i njihove voditelje preporučamo
    • posjet stalne postave Muzeja seljačkih buna i slobodnu
    • šetnju perivojem dvorca Oršić i Gornjom Stubicom
  • 14,00 – 14,30 : žalbeni rok
  • 14,30 – 15,00 : okrugli stol za voditelje
  • 15,00              : službena objava rezultata i zatvaranje smotre

Veselimo se Vašem dolasku!

Predsjednica povjerenstva:

Sanja Knezić, prof.