1.b škol.god.2017./2018.

Prvi dan škole 4.rujna 2017.

Razred ima 16 učenika, od toga 8 učenica. Razredna učiteljica je Anita Razum.

Raspored sati 1.b

JUTARNJA B SMJENA

dan/sat

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
1.     HJ HJ HJ PID M
2.    M EJ M HJ HJ
3.  TZK VJ TZK TZK LK
4. PID VJ EJ M SRO
5. GK     DOD DOP

POPODNEVNA A SMJENA

Prema dogovoru s roditeljima, individualne informacije održavat će se samo u popodnevnoj smjeni, u dva termina : PONEDJELJKOM i ČETVRTKOM nakon 5. sata, dakle od 17.40 na dalje.

dan/sat

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
1.     HJ M HJ EJ HJ
2.    M HJ PID HJ M
3.  TZK TZK VJ M LK
4. GK EJ VJ PID SRO
5. DOD     TZK

DOP

Sigurno u prometu, đaci prvaci !!!

U sklopu akcije Sigurno u prometu koju provodi MUP i HAK u suradnji sa školama, a s ciljem sigurnosti u prometu za sve učenike, a posebno za đake prvake, 1.b su danas, 13.9.2017. posjetili predstavnici HAK-a i PP Donja Stubica. Uz edukaciju o sigurnosti u prometu, učenici su dobili i poklone koji će im pomoći da na prometnicama budu uočljivi i vidljivi, kao i bojanke te podmetače za računalne miševe.

Želja nam je svima da učenici - đaci prvaci zapamte i primjenjuju pravila sigurnosti u prometu, kako bismo svi ovu godinu proveli zdravi, veseli i sigurni i u tom ozračju mogli usvajati nova znanja i postizati osobne uspjehe.

22.9.2017. obilježen Europski dan sporta

O važnosti sporta i svakodnevnog kretanja te njegovog pozitivnog utjecaja na rast i razvoj ljudskog organizma postoje stručne studije i primjeri iz života te je to postala naša životna istina i činjenica. Zbog toga tradicionalno, već godinama, u našoj se školi obilježava Europski dan sporta različitim aktivnostima primjerenim dobi učenika pojedinog razreda.

Svi smo, obučeni u bijele majice koje su simbol tog dana krenuli na svoju pješačku rutu sa zadacima.Dan je bio idealan za pješačenje te smo uz sportske aktivnosti i sportska pitanja upoznali i dio našeg mjesta na putu do spomenika Seljačkoj buni i Matiji Gupcu. Usput smo, samo malo, pozdravili jesen i uočili promjene u prirodi. Pozdrav jeseni tek slijedi !

Posjet PP Donja Stubica povodom Dana policije

Učenici prvih razreda naše škole povodom Dana policije 29.9. - dan sv. Mihovila i ove su se godine odazvali pozivu i posjetili nama najbližu policijsku postaju u Donjoj Stubici. Domaćini su nam bili naši Gornjostubičanci, Željko Perešin i Vanja Carek. Pošto fotografija govori više od tisuću riječi, evo malog purpurija našeg susreta.

Na satu likovne kulture bili smo kipari

Naši kipovi nastali su nizanjem geometrijskih tijela.

Jesen je stigla u dolinu Burnjaka

Tradicionalnu školu u prirodi i Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje učenici 1.b razreda sa svojom učiteljicom doživjeli su na prostorima doline Burnjaka.

Sve je započelo u školi gdje je gornjostubički župnik, vlč. Nikola Jurković blagoslovio kruh i ostale slastice koje su pripremile vrijedne ruke naših mama i baka.

Krenuli smo dolinom Burnjaka u to maglovito, jesensko jutro kroz koje su se odlučno i hrabro probijale savršene zrake sunca dajući svo bogatstvo jeseni našem krajoliku.

Blagovali smo zajednički za stolom prepunom blagoslovljenog izobilja.

Najviše su pozornosti u izgledu i okusu privukli posebni "pajceki" mame Ane i bake Božice koje je donio naš Borna.

Po povratku smo se naužili svježe izvorske vode ispod sela Pasanska Gorica.

Preventivni program HAK-a "Vidi i klikni"

« Listopad 2017 »