preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

SAVJETODAVNE LINIJE

ZA DJECU
116 111

ZA ODRASLE
0800 0800

CROATIAN
MAKERS

Vrijeme
 

Raspored informacija

Vrijeme informacija za roditelje Vijest ima dokument u privitku

Dragi roditelji,

kliknite na 'opširnije' pa u priloženoj tablici potražite vrijeme informacija za roditelje za svakog pojedinog učitelja

Red.br.

PREZIME I IME UČITELJA

Nastavni predmet i razredništvo

VRIJEME INFORMACIJA ZA RODITELJE                       

1

Mateja Spevec

RN, PŠ Dubovec

Ponedjeljak 13:00-13:45

2

Dubovečak Marica

RN, PŠ D. Zdenci

Srijeda 7:15-8:00

3

Bajs Magdalena

RN, PŠ D. Zdenci

Četvrtak 7:15-8:00

4

Kušan Draženka

RN, PŠ Hum Stubički

Srijeda, 9:30-10:15

5

Franjković Željka

RN, PŠ Hum Stubički

Četvrtak, 9:15-10:00

6

Razum Bernarda

RN, PŠ Sv. Matej

Srijedom 12:30-13:05

Svaka prva srijeda u mjesecu 16:00-17:00

7

Helena Labaš

RN, PŠ Sv. Matej

Srijeda,9:35-10:20

8

Ciglenečki Natalija

RN, 1.a

A smjena:srijeda: 9:50-10:35

B smjena:četvrtak 14:10-14:45

9

Razum Anita

RN, 1.b

A smjena:ponedjeljak i četvrtak od 17:40

10

Glogač Snježana

RN, 2.a

A smjena: četvrtak 10:50-11:35

B smjena:utorak 16:00-16:45

11

Prpić Dinko

RN, 2.b

A smjena: četvrtkom 13:20-14:00

B smjena: četvrtkom 9:50-10:35

12

Borošak Mirjana

RN, 3.a

A smjena: srijeda 8:50-9:35

B smjena: utorak 14:10-14:55

13

Rod Armina

RN, 3.b

A smjena: četvrtak 14:10-14:55

B smjena : utorak 9:50-10:35

14

Kokolić Irena

RN, 4.a

A smjena: utorak 10:50-11:35

B smjena: utorak: 16:00-16:45

15

Lisak Ivanka

RN, 4.b

A smjena: utorak: 16:50-17:35

B smjena: srijeda 8:50-9:35

16

Varjačić Grđan Gordana

PRO

A i B smjena: utorak 10:50-11:35

17

Jakopović Vesna

Hrv.j

A smjena: petak:9:50-10:35

B smjena: srijeda 12:30-13:15

18

Fruk Nikolina

Hrv.j, 8.c

A smjena: četvrtak 9:50-10:35

B smjena: četvrtak:9:50-10:35

19

Marija Lisak

Hrv.j, 6.b

A smjena: utorak:10:50-11:35

B smjena: petak 9:502-10:35

20

Janđel Gordana

Mat.

A smjena:petak 10:50-11:35

B smjena: srijeda: 12:30-13:15

21

Lešković Martina

Mat

A smjena: četvrtak: 9:50-10:35

B smjena: četvrtak: 10:50-11:35

22

Kontent Tatjana

Eng.j.

Ponedjeljak: 8:50-9:35

23

Danijela Lukina

Eng.j.

A smjena: utorak:15:10-15:55

B smjena: ponedjeljak: 12:30-13:15

24

Grozaj Tamara

Eng.j.

Prema rasporedu u područnim školama

25

Čulig Martinjak Valentina

Njem.j.

A smjena:uto 9:50-10:35

B smjena:uto 10:50-11:35

26

Kučak Vujnović Jelena

Njem. j.

Ponedjeljak 14:10-14:55

27

Miljan Danijela

Njem.j.

A smjena – ponedjeljak 12:30-13:15

B smjena – utorak 15:15-15:55

28

Kim Džananović

Fiz.

A smjena: srijeda 9:50-10:358:50-9:35

B smjena: srijeda

29

Boltek Mihaljevski Štefanija

Kem., 8.b

B smjena – petak 8:50-9:35

30

Mirt Nataša

Bio., pr., 5.a

A smjena:petak 11:40-12:25

 B-smjena:ponedjeljak 10:50-11:35

31

Barun Maja

Pov., 5.b

A smjena: srijeda 9:50-10:35

B-smjena: ponedjeljak 9:50-10:35

32

Mikulec Marina

Geo., 8.a

A smjena:  ponedjeljak 9:50-10:35

B-smjena:  ponedjeljak 9:50-10:35

33

Mihaljinec Marko

Teh.kult., 7.a

A smjena: četvrtak 11:40-12:25

B-smjena: ponedjeljak 10:40-12:25

34

Lacković Božena

Lik. kultura

A smjena: utorak 13:20-14:05

B smjena: 9:50-10:35

35

Pakelj Marina

Glaz.kult., 7.b

A smjena:srijeda 19:30-20:00

B-smjena:srijeda8:50-9:35

36

Belinić Slaven

TZK

Petak 8:50-9:35

37

Karajić Dominik

TZK, 6.a

A smjena:utorak 8:50-9:35

B smjena: četvrtak 9:50-10:35

38

Kučak Robert

RKT vjer.

A smjena:petak 12:30-13:15

B smjena: utorak 13:20-14:05

39

Grden Nikola

RKT vjer.

Srijeda 17:35-18:20

40

Lisak Monika

RKT vjer.

Ponedjeljkom 12:00-12:15 u Dobrim Zdencima

Srijedom 11:30-12:00 u Humu Stubičkom

41

Košec Neven

Inf.

A smjena: četvrtak 9:50-10:35

B smjena: srijeda 9:50-9:35

42

Brlečić Martina

pedagoginja

Pon, uto, čet, pet: 7.30-13.30

Sri: 10.45-16.45 i prema dogovoru

43

Krušelj-Vidas Ines

knjižničar

Utorkom 12-18

Pon, sri, čet, pet: 8-14

44

Knezić Sanja

ravnateljica

Rad sa strankama: pon i čet  16-18

Uto, sri, pet: 8-14

.

  :: opširnije :: 


objavio: Martina Bajzec  datum: 20. 1. 2017. 08:31
 


Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Školski list

PROČITAJTE 

LIPIN PUČKOŠKOLAC

Stigao je novi 

Lipin pučkoškolac


a starije brojeve potražite

OVDJE


Naš video kutak


Tražilica



Anketa
Da li vam je ikad bio hakiran e-mail račun ili Facebook profil?







preskoči na navigaciju