MAKERS

Vrijeme u Gornjoj Stubici

GLOBE u našoj školi

Mia uspješno završila ovogodišnju plivačku sezonu

Da naš prvi naslov, otkako smo počeli na web stranicama naše škole pratiti rad, rezultate i uspjehe učenice 2.b razreda naše škole Mije Hren, kao članice PK Olimp Terme Tuhelj u izvanškolskim aktivnostima, nazvavši je plivačkom nadom Hrvatske, nije bio pretenciozan, već realan prikaz stvarnog stanja, Mia je potvrdila i na Regionalnom natjecanju Regije 4, 27. i 28. lipnja 2015.u Sisku, osvojivši 10 odličja, što u kategoriji početnika, što u kategoriji mlađih kadetkinja, gdje je konkurencija starija od nje nekoliko godina i ima više plivačkog staža. Međutim to za našu Miju ne predstavlja problem.

U svojoj početničkoj kategoriji osvojila je sva zlata.Na 50 metara slobodno pobijedila je u konkurenciji mlađih kadetkinja.Plivala je i s kadetima, a s mlađim juniorkama u štefeti osvojila 4 mjesto......O svemu ovome možete pročitati u priloženom dokumentu i na stranicama PK Olimp Terme Tuhelj.

Ono što je važnije je to da je Mia svojom upornošću i temeljitošću u radu na ovom velikom natjecanju, u rangu važnosti odmah iza državnog prvenstva, uz napomenu da je Regija 4 najveća regija, oborila i  isplivala sve svoje osobne rekorde. Njen plivački potencijal je velik i plivački stučnjaci predviđaju joj već slijedeće sezone još veće uspjehe. A  vjerujte  da je itekako od njih već sada  primjećena !

Miji čestitke i sadržajan odmor do nove sezone. A onda ćemo je i dalje bodriti i navijati za nju !

Mia_Hren_na_Regionalnom_prvenstvu_u_Sisku..pdf (7.32 MB)

objavio: Anita Razum   datum: 5. 7. 2015.