Sporture kampanja: 1.korak- UGASI TV ILI RAČUNALO I POSTANI AKTIVNIJI

Od početka školske godine počeli smo kampanju Comenius Sporture projekta kojom u pet koraka želimo potaknuti učenike u našoj školi na zdraviji život.

Sporture kampanja nosi naziv Pet koraka prema zdravom životu. Za prvi korak pod nazivom Ugasi TV ili računalo i postani aktivniji zaduženi su učenici osmih razreda, a članovi Sporture grupe su glavni koordinatori. Za početak su osmislili jednu anketu kojom će istražiti koliko su đaci naše škole dnevno aktivni.

Anketu riješite klikom na poveznicu.

Učenici sedmih razreda razradit će 2. korak Kampanje: Budi aktivan svaki dan. Učenici šestih razreda će potražiti rješenja za 3. korak Kampanje: Jedi manje grickalica i odaberi zdraviju hranu. Učenici petih razreda u 4. koraku Kampanje poručuju: Jedi više voća i povrća. Za kraj učenici četvrtih razreda obradit će 5. korak Kampanje: Odaberi vodu kao piće.

objavio: Ines Krušelj-Vidas   datum: 2. 10. 2014.