Vijesti iz predškole

Roditeljski sastanak - upisi u 1. razred

Poštovani roditelji djece polaznika u prvi razred šk.god 2019./2020.,

Ured državne uprave u Krapinsko-zagorskoj županiji; Služba za društvene djelatnosti, ispostava Donja Stubica dostavio nam je popis djece koja imaju prebivalište na području općine Gornja Stubica i koji su obveznici polaska u prvi razred. Proces utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta odvijat će se u prostorijama Osnovne škole Matije Gupca Gornja Stubica.

Pozivamo Vas na roditeljski sastanak za roditelje djece dorasle za upis u 1. razred u šk. god. 2019./2020. koji će se održati 21. ožujka (četvrtak) u 17 sati u prostorima OŠ Matije Gupca Gornja Stubica.

Dnevni red:

1. Pravilnik o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava
  2. Tijek procedure upisa u 1. razred
  3. Spremnost za upis u 1. razred
  4. Pitanja

Osim gore navedenog, dobit ćete informacije o vađenju krvi u medicinsko-biokemijskom laboratoriju, te raspored liječničkog sistematskog pregleda i utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u prvi razred.

Molimo Vas da na roditeljski sastanak ponesete papir i olovku da biste zabilježili termine pregleda Vašeg djeteta.

Srdačan pozdrav!

objavio: Martina Brlečić   datum: 8. 3. 2019.