MAKERS

Vrijeme u Gornjoj Stubici

GLOBE u našoj školi

Županijski cross u Krapinskim Toplicama

U Krapinskim Toplicama održan je Županijski cross na kojem su učenici naše škole ostvarili lijepe rezultate.

U Krapinskim Toplicama održan je 30. listopada 2014. godine Županijski cross. Na njemu je sudjelovalo 25 osnovnih i 8 srednjih škola, sveukupno 418 trkača. U ozbiljnoj konkurenciji naši su najbolji trkači ostvarili vrlo dobre rezultate. Do Krapinskih Toplica doputovali su autobusom, prvo se smjestili u prostorije škole, a potom i razgledali cross-stazu. Najprije su startale djevojčice 5. i 6. razreda, a nakon njih i ostali trkači.

Iz naše se škole na postolju našla Tamara Zebec (6.b) koja je osvojila treće mjesto i Goran Jalševečki (8.c) koji je osvojio također treće mjesto, dok smo posebno ponosni na djevojčice iz 5. i 6. razreda koje su ekipno osvojile treće mjesto i donijele još jedan pehar našoj školi.

U poslijepodnevnim su se satima naši sportaši  vratili kući pomalo umorni, ali zadovoljni sudjelovanjem i postignutim rezultatima.

Sve rezultate crossa naših sportaša, fotografije i pojedinačne i ekipne,  možete pogledati  u tablici i biltenu u prilogu..

Voditelj: Dominik Karajić. prof.

Djevojčice 5.  i  6. razreda (sudjelovalo 82 učenice) – ekipni uspjeh je 3. mjesto od 21 škole