Novi broj Lipinog pučkoškolca

Marljivost novinara naše škole i ove je godine urodila plodom. Krajem nastavne godine izašao je 17. broj našeg školskog lista Lipinog  pučkoškolca.

Velik događaj koji je obilježio ovu školsku godinu bio je dobivanje povelje o statusu Međunarodne Eko-škole i Zelene zastave. Sve o tome zapisano je u ovogodišnjoj temi broja. Novinari su se potrudili popratiti sva događanja koja su obilježila ovu školsku godinu. Osmašima smo također posvetili par stranica na kojima možete pročitati kako su se kreativno oprostili sa svojom školom te kako su se proveli na svome maturalcu. List sadrži i rezultate s ovogodišnjih natjecanja, dojmove s terenskih nastava, škola u prirodi te je obogaćen likovno-literarnim sadržajem naših učenika.

Još mnogo zanimljivog sadržaja pripremili su učenici novinarske grupe (Lea Haramustek, Marta Hren, Elizabeta Vrđuka, Ana Boltek, Dorotea Fuček, Josip Herceg, Manuela Hrenić, Nikolina Makar, Franjo Platužić, Monika Tupek, Karla Haramustek, Marija Lorena Kosec, Martina Hegol i Valerija Kosec) koju vodi učiteljica Marija Lisak, dok su za unos teksta i grafičko oblikovanje zaslužni učenici Josip Herceg, Franjo Platužić, Stanislav Novina i Tomislav Novina pod vodstvom učitelja Nevena Košca.

Školski list u tiskanom izdanju još uvijek možete kupiti kod učiteljice Marije Lisak, a svi ga možete prelistati, kao i prethodne brojeve, na internetu, jednostavnim klikom na naslovnicu.

objavio: Neven Košec   datum: 30. 6. 2014.