Posjet Župana Krapinsko-zagorske županije našoj školi

Dana 18. veljače 2014. godine Župan Krapinsko - zagorske županije gospodin Željko Kolar posjetio je Gornju Stubicu. U županijskom izaslanstvu bili su i njegovi zamjenici, gđa. Jasna Petek, zamjenica župana za društvene djelatnosti i gosp. Anđelko Ferek- Jambrek, zamjenik župana za gospodarstvo.

Župan je sa suradnicima, te sa općinskim načelnikom g. Krizmanićem i njegovim zamjenikom g. Škvorcem prvo obišao školu, a nakon toga je održan sastanak u kabinetu ravnateljice gdje se razgovaralo o projektu dogradnje škole za potrebe izvođenja nastave u jednoj smjeni, o grijanju na biomasu i uspostavi pogona za sjeckanje te o osnivanju glazbene škole.
Župan je pohvalio školu da je uredna i štedljiva, te je pohvalio aktivnosti škole. Istaknuo da će zbog toga škola dobiti određena novčana sredstva.
Županija će pomoći i u projektu dogradnje škole, realizacijom projekta nastava bi se mogla odvijati u jednoj smjeni.
Na odlasku gostima je predan poklon škole s proizvodima školske zadruge i školski list.
Nakon matične škole gosti su posjetili PŠ Sveti Matej gdje su ih dočekali učenici i učiteljice, pripremili mali program i darivali ih licitarskim srcima.

Više fotografija na linku:

objavio: Sanja Knezić   datum: 20. 2. 2014.