Obavijest o sufinanciranju školske kuhinje za šk. god. 2012./2013.

Danas, 04.10.2012. godine je uprava škole obavještena o Zaključku općinskog načelnika o sufinanciranju školske kuhinje u školskoj godini 2012./2013.

Na temelju članka 45. Statuta Općine Gornja Stubica (“Službeni glasnik Krapinsko-zagorske županije” broj:17/09.) i Programa socijalne skrbi Općine Gornja Stubica za 2012. godinu (“Službeni glasnik Krapinsko-zagorske županije” broj:36/100) općinski načelnik Općine Gornja Stubica, dana 01. listopada 2012. godine donio je slijedeći

Z A K LJ U Č A K

1. Općina Gornja Stubica će u školskoj godini 2012./2013. od 01. 10. 2012. godine sufinancirati  školsku kuhinju za djecu s područja Općine Gornja Stubica polaznike Osnovne škole  Matije Gupca.
  2. Pravo na sufinanciranje školske kuhinje u punom iznosu cijene koštanja ostvaruje roditelj ili staratelj koji je korisnik nekog ili nekih prava u sustavu socijalne skrbi, putem Centra za socijalnu skrb.
  3. Pravo na sufinanciranje školske kuhinje u iznosu od 50% od mjesečne cijene koštanja ostvaruje roditelj odnosno staratelj čiji prihod po članu domaćinstva ne iznosi više od 500,00 kn mjesečno, za mjesec prije podnošenja zahtjeva,  te samohrani roditelj.
  4. Pravo na sufinanciranje školske kuhinje za djecu predškolskog uzrasta, ostvaruje roditelj ili staratelj ako u obitelji ima i druge djece osnovnoškolske dobi za koju je ostvareno pravo. Pravo na sufinanciranje školske kuhinje za djecu predškolske dobi ostvaruje se u punom iznosu cijene koštanja školske kuhinje
  5. Zahtjev za sufinanciranje školske kuhinje podnosi se Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Gornja Stubica, Trg sv. Jurja 2. Uz zahtjev podnositelj je dužan priložiti dokaze o broju članova obiteljskog kućanstva i prihodima za mjesec prije podnošenja zahtjeva (izjava o broju članova kućanstva, status članova kućanstva, potvrde o plaći, mirovini, prihod od imovine i dr.).
  6. Ovaj Zaključak stupa na snagu danom donošenja, a objaviti će se na Oglasnoj ploči Općine.

Općinski načelnik: ŽELJKO LISAK

Priloženi dokumenti:
SUFINANCIRANJE_SKOLSKE_KUHINJE_2012___2013.pdf (138.60 KB)

objavio: Sanja Knezić   datum: 4. 10. 2012.