Obavijest za 1. nastavni dan

Poštovani roditelji i učenici!

U ponedjeljak, 05.09.2022. godine je 1. nastavni dan u novoj školskoj godini. Donosimo vam sve važne informacije za sretan, uspješan i opušten početak nove školske godine!

I u ovoj školskoj godini redovita nastava se odvija u jutarnjoj smjeni ( A smjena), a program  glazbene škole u popodnevnim satima. U 8:00 sati počinje nastava za sve učenike od 1. do 8. razreda, a samo 1. dan učenici PRVOG razreda dolaze s jednim roditeljem u 9:00 sati.

Prvi dan nastave učenici će biti sa svojim razrednicima i dobit će raspored sati i sve detaljne i temeljne upute za boravak u školi. Prehrana u školi neće biti organizirana prvi dan.

Molimo vas da prvi dan praznu školsku torbu za svoje nove udžbenike i školske papuče. Mjesto čekanja za ulazak u školu je školsko igralište. U školu su dostavljeni gotovo svi naslovi udžbenika, radnih bilježnica i ostalih materijala koji će učenike dočekati u ponedjeljak na klupama.

Molimo roditelje da ne dovode dijete/učenika u ustanovu ukoliko ima simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje).

Školski prijevoz u dovozu je uobičajen, a samo 1. nastavni dan je odvoz učenika od 11,00 sati. Pod "Prijevoz učenika" objavljen je novi vozni red. Prijevoz iz Jezerčice je organiziran kao i prošle školske godine.

Sretno i puno uspjeha u novoj školskoj godini!

objavio: Sanja Knezić   datum: 2. 9. 2022.

Ovaj mjesec: 2074