Obavijest!

Poštovani roditelji i učenici!
U ponedjeljak, 06.09.2021. godine je 1. nastavni dan. Donosimo vam sve važne informacije za sretan, uspješan i opušten početak nove školske godine!
I u ovoj školskoj godini redovita nastava se odvija u jutarnjoj smjeni ( A smjena), a program  glazbene škole u popodnevnim satima. U 8:00 sati počinje nastava za učenike od 5. do 8. razreda, u 8:15 sati od 1. do 4., a samo 1. dan učenici PRVOG razreda dolaze s jednim roditeljem u 10:00 sati.

Pod "Prijevoz učenika" objavljen je novi vozni red.

Prijevoz iz Jezerčice je kao i lani u dovozu.
Prvi dan nastave učenici će biti sa svojim razrednicima i dobit će raspored sati i sve detaljne i temeljne upute kako svoj boravak u školi provesti na siguran način i u skladu s epidemiološkom situacijom i pravilnicima. Svi učenici će dobiti obrok.

Molimo vas da prvi dan ponesete masku, koju također morate nositi i u školskom prijevozu, praznu školsku torbu za svoje nove udžbenike i školske papuče. Mjesto čekanja za ulazak u školu je školsko igralište. Na ulasku u školu obavezno dezinficirajte svoje ruke. U školu su dostavljeni gotovo svi naslovi udžbenika, radnih bilježnica i ostalih materijala koji će učenike dočekati u ponedjeljak na klupama.
Molim Vas da se upoznate s Uputama i Preporukama objavljenim na školskim stranicama. Pratite našu web stranicu na kojoj ćemo objaviti nove informacije!

MOLIMO RODITELJE DA PRIJE ODLASKA U ŠKOLU IZMJERE UČENICIMA TEMPERATURU TE DA VODE EVIDENCIJU U INFOMATIVKU ILI MALU BILJEŽNICU.

I za kraj, najvažnija informacija:

Škola obavještava roditelje o sljedećem:

- da ne dolaze u pratnji djeteta/učenika ako imaju simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje), ako im je izrečena mjera samoizolacije ili ako imaju saznanja da su zaraženi s COVID-19,

- da ne dovode dijete/učenika u ustanovu ukoliko:

- ima simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje)

- ima izrečenu mjeru samoizolacije

- imaju saznanja da je zaraženo s COVID-19.

Sretno i puno uspjeha u novoj školskoj godini!

objavio: Sanja Knezić   datum: 3. 9. 2021.