Dani narcisa

Zagorska liga protiv raka, u srijedu i četvrtak, 13. i 14. ožujka 2019. godine, diljem Krapinsko-zagorske županije organizirala je humanitarnu akciju Dani narcisa.

Cvijet narcisa postao je glavni simbol u borbi protiv raka dojke, a humanitarni projekt provodi se s ciljem prikupljanja sredstava za što uspješniju prevenciju, liječenje i rehabilitaciju pacijenata s malignim bolestima.
I ove školske godine u akciju se uključila i naša škola. S velikim veseljem u prodaji narcisa sudjelovali su učenici volonteri: Petra Kadojić, 5.b, Marija Vulama, 5.b, Lucija Hanžek, 5.b, Marko Kučak, 5.b, Mateo Bokun, 5.b, Laura Lisak, 7.a i Matea Moštak, 7.a.

Veliko hvala svim učiteljima, učenicima i roditeljima koji su kupnjom narcisa i dobrovoljnim prilozima podržali akciju te pomogli da se ciljevi akcije uspješno ostvare!

objavio: Martina Lešković   datum: 19. 3. 2019.