Nogometna i rukometna reprezentacija škole i ove godine se uspješno natječu na županijskim natjecanjima za osnovne škole.
Naš voljeni školski sportski klub "Matija Gubec" i ove godine uspješno nastupa s rukometnim i nogometnim reprezentacijama na županijskim natjecanjima za osnovne škole.
Svake godine naši vrijedni sportaši predstavljaju svoju školu u lijepome svijetlu, pa tako nije iznimka niti ova.
I rukometna i nogometna ekipa postigla je vrlo dobre rezultate.
Nogometna reprezentacija VII. i VIII. r. nastupila je u 1.kolu i nakon odigrane tri utakmice osvojila 1. mjesto i plasirala se u sljedeći krug natjecanja koji se igra u trećem mjesecu sljedeće godine.
Rukometna reprezentacija VII. i VIII. r. nakon odigrana dva kola, ostvarila je još bolji rezultat i ušla je u polufinale natjecanja, koje se igra isto u trećem mjesecu sljedeće godine.
Ono što posebno veseli je ponašanje naših dragih sportaša na tim natjecanjima, tako još "mali", a veće imaju razvijene radne navike treniranja, poštivanje protivnika, poštivanje sudaca i pravila igre. Svjesno su da, ako žele biti konkurentni školama u kojima igraju učenici, koji zbog blizine stanovanja imaju prilike trenirati u vrhunskim klubovima Zagorja i Zaprešića, da moraju još više raditi i trenirati, i to im ne pada teško.
Upornim i poštenim radom, naši učenici uspiju svakome parirati i pokazati, kako se svaki nedostatak u životu može, velikim trudom nadoknaditi. I zato jedno veliko hvala našim vrijednim sportašima, koji svoje slobodno vrijeme koriste za ovakve vrijedne aktivnosti, u kojima mogu izraziti svoje potencijale i talenat, koje su im prvenstveno bitne za zdravlje, a dodatno ih uči kako svojim radom mogu u životu puno toga postići.
Nogometna reprezentacija škole:
LEON BENKO
PETAR PAVALIĆ
MATIJA ČMAREC
DAVID NOEL KORMAN
MARKO BAČANI
PATRIK KONDRES
LOVRO VULAMA
PETAR RUSAN
PATRIK FUČEK
LEON FUČEK
NIKOLA JAMBREŠIĆ
Rukometna reprezentacija škole:
LEON BENKO
PETAR PAVALIĆ
MATIJA ČMAREC
DAVID NOEL KORMAN
MARKO BAČANI
PATRIK KONDRES
PATRIK FUČEK
DAVID NOVINA
MATIJA ZEBIĆ
FABIJAN ILINIĆ
TIN MODRIŠ
DARIO KOSEC
DAVID FRAJTAK
Rezultate s natjecanja možete pogledati u priloženim datotekama.