Početak nastave Algebra Junior Digitalne akademije u sezoni 2018/2019

U našoj školi će se od ove godine provoditi  Algebra Junior Digitalna Akademija. Prenosimo dopis Algebra tima zainteresiranima.
Detaljnije informacije o programu, autorima, lokacijama, cijeni kao i prijavnica za novu sezonu Digitalne akademije, nalaze se na stranici   www.algebra.hr/junior/kampanje/digitalna-akademija/.

Ove nas godine čeka novi program i pregršt nove edukativne opreme: naši školarci družit će se s tri vrste robota, digitalnim mikroskopima, kamerama, grafičkim tabletima, VR naočalama, 3D printerima i svime što im je potrebno da bezbrižno zakorače u digitalni svijet, s fokusom na razvijanje analitičkog razmišljanja, kreativnosti i komunikacije.

Raspored grupa i termina je spreman te Vas pozivamo da ako već niste, rezervirate svoje mjesto i upišete svog digitalnog nindžu. Predviđeni početak nastave je u tjednu od 24. rujna 2018. godine, kada će se održavati uvodni sati, na koje ćete biti pozvani i Vi, kako bismo Vam prezentirali što će se na određenom stupnju raditi i upoznali Vas s predavačem/predavačicom Vašeg djeteta.

Svi polaznici koji su kao poklon lojalnosti ostvarili pravo na Cinestar bon u iznosu od 100 kn, detaljne informacije o načinu preuzimanja bona dobit će nakon početka nastave. Za sve one koji još uvijek nisu dobili diplome od prijašnje godine, pozivamo Vas da nam se javite kako bismo Vam diplome poslali na kućnu adresu.

Sa svim pitanjima možete nam se obratiti putem maila junior@algebra.hr ili na broju telefona (0)1 2332 861.

Isto tako, želimo vas obavijestiti da će se ove subote, 15. 9 . u Algebri, na adresi Ilica 242 održati Dan otvorenih vrata Digitalne akademije, na kojem vas očekuje bogat, besplatan program radionica i predavanja, kako za vas tako i za vašeg digitalnog nindžu.  Rezervacija mjesta dostupna je na linku www.algebra.hr/junior/kampanje/otvoreni-dan-digitalne-akademije-u-zagrebu/

Srdačan pozdrav i sretnu i uspješnu školsku godinu želi Vam,

Algebra

objavio: Sanja Knezić   datum: 13. 9. 2018.