OBILAZAK PODRUČNE ŠKOLE U SVETOM MATEJU

U ponedjeljak, 28. svibnja 2018.g. delegacija Krapinsko-zagorske županije u kojoj su bili župan Željko Kolar te zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek i delegacija Općine Gornja Stubica u kojoj su bili načelnik Općine Jasmin Krizmanić, zamjenik načelnika Vladimir Škvorc, potpredsjednik Općinskog vijeća iz Svetog Mateja Ivan Bigec i predsjednik Mjesnog odbora Sveti Matej II Damir Fuček zajedno s ravnateljicom Osnovne škole Matije Gupca Sanjom Knezić i predstavnikom izvođača radova obišli su radove na Područnoj školi u Svetom Mateju.

U proteklom razdoblju promijenjen je dio krovišta, zamijenjen crijep i limarija, u učionici je napravljena hidroizolacija poda, zamijenjena je stolarija, na vanjskim zidovima je skinuta stara i stavljena nova žbuka, stavljena je i fasadna ovojnica. Radovi su počeli krajem 2017.g., a završetak se predviđa prije početka nove školske godine 2018./2019.g. U slijedećem razdoblju urediti će se sanitarni čvorovi, ulaz u školu te će se izvesti drugi radovi potrebni za potpuno uređenje škole. Radove financiraju Krapinsko-zagorska županija i Ministarstvo regionalnog razvoja.

objavio: Sanja Knezić   datum: 6. 6. 2018.