MAKERS

Vrijeme u Gornjoj Stubici

GLOBE u našoj školi

Mia Hren plivačke protivnike ostavlja iza svojih leđa

18.6.2016. naša učenica Mia Hren sudjelovala je na plivačkom mitingu Vodenog lava na otvorenom bazenu u Varaždinskim Toplicama i ponovo isplivala odlične rezultate i osvojila medalje za svoj PK Olimp Terme Tuhelj koji je i ekipni pobjednik mitinga. Osvojila je 5 zlata, 1 srebro i 1 broncu.

Mia je nastupila u D kategoriji i osvojila zlata na 50 metara slobodno, 100 metara slobodno, 200 metara mješovito, 100 metara prsno, te u štafeti 4X100 metara slobodno, srebro na 50 metara leptir i broncu na 50 metara leđno. Ovi rezultati, a osobito vrijedni rezultati na duge pruge govore o ustrajnosti, upornosti, nakupljenoj snazi i sportskom duhu naše Mije.Vrijedno je pohvale što iz naše škole imamo još dva plivača u takmičarskim vodama. To su braća Petar Pavalić i Jana Pavalić koji su počeli nizati svoje plivačke uspjehe. Jana je osvojila 2 srebra i 4 bronce u D kategoriji, dok je Petar bio srebrni u 2 discipline u C kategoriji.

Čestitke svima, a posebice Miji, čiji su rad i uspjesi potaknuli i ostale da se uključe u plivački sport i svojim radom i zalaganjem postižu zapažene rezultate.