Na 18.državnoj Smotri Građanskog odgoja Projekt Građanin našu je školu predstavio projekt Zagorska hiža - jučer, danas, sutra

Nakon uspješnog i zapaženog predstavljanja razrednog projekta 3.b razreda  Zagorska hiža - jučer, danas, sutra, na 9. Županijskoj smotri projekata u Stubičkim Toplicama, projekt je predložen za državnu razinu pa su tako učenici 3.b koji predstavljaju projekt i njihova razredna učiteljica pozvani na 18. državnu Smotru projekata Projekt Građanin u Zagreb, 21.5.2016.

Na Smotru je pozvano ukupno 77 projekata osnovnih i srednih škola u Republici Hrvatskoj, od čega je 20 projekata bilo u konkurenciji razredne nastave. Učenici 3.b razreda Luka Bokun, Jana Hren, Mia Hren i Filip Zebić ponovo su vrlo kvalitetno i dojmljivo prezentirali razredni projekt i našu školu. Pohvaljeni su za neposrednost u izlaganju i komunikaciji s povjerenstvom, kao i na temi koja razvija svijest i potiče aktivnosti na očuvanju zagorskog, a potom i hrvatskog kulturnog identiteta, koji je presudan faktor opstojnosti našeg naroda na ovim našim prostorima. Također je od strane povjerenstva naglašeno  da je tema bila opsežna i da je obrađena s puno aktivnosti.Pošto ova državna smotra ima karakter smotre, te nije bilo rangiranja, učenici i njihova mentorica, učiteljica Anita Razum dobili su pohvalnice za rad na projektu i sudjelovanje na državnoj Smotri.Čestitke prezentorima i čitavom 3.b na uspješno odrađenom projektu i predstavljanju naše škole i ovog našeg "falačeca" Zagorja!

objavio: Anita Razum   datum: 22. 5. 2016.