3.a, 3.b i 4.a proljeće pozdravili u Modrovcu

Tradicionalnu Školu u prirodi - Pozdrav proljeću ove su školske godine trećaši matične škole i 4.a, sa svojim učiteljicama Natalijom, Anitom, Danijelom i vjeroučiteljem Nikolom realizirali u Modrovcu, 1.travnja 2016.

Iako je dan bio poprilično vjetrovit i bilo je dosta neugodno pješačiti po takvom vremenu, hrabro je naša grupa krenula putem Modrovca. Posjetili smo kapelicu sv.Vinka gdje nam je učiteljica Danijela Lukina ispričala o sv.Vinku, ali i o gradnji ove kapelice, u kojoj je idejom i realizacijom sudjelovala aktivno njena obitelj Lukina. Vjeroučitelj Nikola upoznao nas je sa svecima čiji se kipovi nalaze u kapelici kao i sa slikama svetaca na prozorima kapelice. Pomolili smo se, razgledali i krenuli selom dalje prema turističkom kompleksu Rody. Tu smo prezalogajili ono što volimo, pizzu, čevape.... Pamtit ćemo predivne poglede na krajolike našeg stubičkog kraja, posebno od kapelice sv.Vinka i od Rodyja.Nakon igre i opuštanja krenuli smo putem škole i svojih kuća.

objavio: Anita Razum   datum: 2. 4. 2016.