Sveti Nikola naše uspješne plivačice Mije Hren

Na međunarodnom plivačkom mitingu održanom 12.12.2015. u Varaždinu pod nazivom Mini Grand Prix Hrvatska Sveti Nikola, u povodu dana grada Varaždina, naša Mia Hren okušala se u načem novom, drugačijem, jačem....i uspjela.

Osim u svojoj kategoriji C1, gdje je plivala na 100 m slobodno i 100 m prsno, te osvojila zlata, plivala je i u C kategoriji, dakle sa starijim plivačicama, te osvojila zlato na 400 m slobodno i srebro na 200 metara mješovito, kao i pehar za najbolju plivačicu u C kategorije. Taj uspjeh i nagradu je ostvarila zbrojem dva rezultata. U svim je kategorijama popravila svoja osobna vremena.

Pošto se kalendarska godina bliži kraju i svode se ukupni rezultati rada svakoga od nas, ponovimo da je naša Mia i odličan đak i dobar prijatelj kojega biste zaista poželjeli imati, sa njenim toplim i iskrenim osmijehom na licu koji govori više od svih riječi.

Mijo naša, vjerujemo u tebe i hrabro naprijed u onome što voliš!

Mia sa svojom trenericom,

prof.kineziologije Majom Bešenić

objavio: Anita Razum   datum: 17. 12. 2015.