Odlazak na rukometnu utakmicu 8.kola VELUX EHF Lige prvaka, RK PPD ZAGREB - PARIS SAINT-GERMAIN.

U utorak, 09.12.2014. u ARENA ZAGREB, odigrana je  rukometna utakmica 8.kola VELUX EHF Lige prvaka između RK PPD ZAGREBA i PARIS SAINT-GERMAINA. Kako u našoj školi želimo da se rukometom bavi što više učenika, pružili smo priliku našim učenicima da prisustvuju jednom takvom  velikom sportskom spektaklu.

Kako su obje ekipe pune rukometnih reprezentativaca svojih država, učenici su mogli izbliza vidjeti svoje rukometne uzore. Omeyer, Narcisse, Abalo, Kopljar, Vori, Gojun, Hansen……. Zastrašujuće je uoči dvoboja djelovao sastav Parižana koji su, vidjelo se to, unaprijed upisali dva zagrebačka boda. Po sastavu PARIS SAINT-GERMAIN je bio veliki favorit, no igrači RK PPD ZAGREBA  se nisu s tim složili, pa su s velikim zalaganjem i borbom do samog kraja pobijedili favoriziranog PARIS SAINT-GERMAINA s tijesnih 25:24. David je još jedanput pobijedio Golijata! Učenici naše škole kućama  su otišli oduševljeni viđenim i puni dojmova, spremni da i sami isto učine na županijskom natjecanju osnovnih škola koje ih uskoro očekuje.

objavio: DOMINIK KARAJIĆ   datum: 15. 12. 2014.