Dan narcisa

U četvrtak, 7. ožujka 2024. učenici naše škole sudjelovali su u humanitarnoj akciji prodaje narcisa. Cvijet narcisa postao je glavni simbol u borbi protiv raka dojke, a novac prikupljen prodajom narcisa namijenjen je za nabavu medicinskih uređaja potrebnih za rano otkrivanje svih oblika zloćudnih bolesti, kao i liječenje oboljelih.

Akcija se provodi u svim gradovima Republike Hrvatske, a u našoj županiji organizira ju Zagorska liga protiv raka.

Narcise su prodavale učenice 6.a razreda: Martina Korman, Lana Kosec i Gabriela Poštek, učenice 7.a razreda: Franka Pasanec, Ema Salar i Ivana Sekalec te učenici 7.b razreda: Borna Ivanić, Jana Kukas i Anđelko Vlahović.

Hvala svim učenicima i djelatnicima naše škole koji su kupnjom narcisa i dobrovoljnim prilozima pomogli da se akcija što uspješnije provede!

objavio: Martina Lešković   datum: 13. 3. 2024.