Ema Salar prva na županijskom natjecanju mladih tehničara 2024.

Dana 20.3.2024. održano je županijsko natjecanje Mladih tehničara u OŠ Janka Leskovara Pregrada. Našu školu su predstavljali učenik Gabriel Lukina (5.a) i učenica Ema Salar (7.a) te postigli odlične rezultate.

U kategoriji za 7. razred - obrada materijala Ema Salar je osvojila 1. mjesto, a u kategoriji za 5. razred - maketarstvo i modelarstvo Gabriel Lukina 7. mjesto. Svoje znanje i vještine su prikazali u pisanju testa, izradi tehničke tvorevine i predstavljanju tehničke tvorevine. Učenici su ponosno i dostojno predstavljali našu školu, te se puni pozitivnih dojmova i novih iskustava vratili u Gornju Stubicu.

Sa osvojenim prvim mjestom Ema je ostvarila plasman na državno natjecanje Mladih tehničara.

Napomenimo da je učenica Klara Vulama (6.b) bila pozvana na županijsko natjecanje, ali zbog bolesti je bila spriječena sudjelovati. Želimo joj brz oporavak.

Mentor učenika je bio učitelj Marko Mihaljinec.

Svim natjecateljima želimo puno sreće i uspjeha u daljnjem radu!

objavio: Marko Mihaljinec   datum: 20. 3. 2024.