ŠKOLSKO NATJECANJE I POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Ukupno 16 učenika naše škole sudjelovalo je na Školskom natjecanju iz matematike. Prva mjesta zauzeli su: Petra Poldrugač, 5.b (mentorica Gordana Janđel), Lana Kosec, 6.a (mentorica Martina Lešković), Patrik Levak, 7.b (mentorica Martina Lešković) i Luka Razum, 8.a (mentorica Gordana Janđel).

I ostali su učenici pokazali zavidno znanje te je ukupno 5 učenika naše škole pozvano na Županijsko natjecanje iz matematike.

Učenici pozvani na Županijsko natjecanje: Petra Poldrugač (5.b), Alan Scprach (5.b), Jakov Lukina (5.a), Tena Pasanec (5.a) i Luka Razum (8.a). Svim pozvanim učenicima mentorica je učiteljica Gordana Janđel.

Čestitke svim učenicima, a onima koji su pozvani na daljnje Natjecanje želimo puno uspjeha u radu!

objavio: Gordana Janđel   datum: 14. 2. 2024.