Kićenje božićnog drvca u Spomen parku Rudolf Perešin

U duhu zajedništva djeca Dječjeg vrtića JUREK i djeca Osnovne škole Matija Gubec uz podršku roditelja i općinskog načelnika Jasmina Krizmanića okitila su veliku božićnu jelku u Spomen parku Rudolfa Perešina. Bilo je lijepo vidjeti naše najmlađe kako su oduševljeni iu svojoj jednostavnosti i ljepoti sudjeluju u stvaranju blagdanskog raspoloženja u kojem su prijateljstvo, ljubav i druženje važniji od poklona.

Djeca iz vrtića su u pratnji svojih odgojiteljica i ravnateljice donijele unikatne kuglice koje su zajedno sa svojim roditeljima ukrasile na božićnoj radionici u vrtiću, a djeca iz škole svoje su kuglice ukrašavala na satu likovne kulture. Po završetku kićenja jelke druženje je nastavljeno uz topli čaj i slatkiše koje su za djecu pripremili članovi Udruge branitelja Domovinskog rata Sveti Juraj.

objavio: Sanja Knezić   datum: 2. 1. 2024.