Obavijest o početku nove školske godine

Poštovani roditelji, dragi učenici,

bliži nam se početak još jedne nastavne godine. Vjerujem da ste svi uzbuđeni, posebno naši budući prvašići.

U ponedjeljak, 4.9.2023. je 1. nastavni dan u novoj školskoj godini. I u ovoj godini redovita nastava se odvija u jutarnjoj smjeni, a program  glazbene škole u popodnevnim satima. U 8:00 sati počinje nastava za sve učenike od 1. do 8. razreda, a samo 1. dan učenici PRVOG razreda dolaze s jednim roditeljem u 9:00 sati. Za učenike 1. razreda bit će održana kratka priredba i upoznavanje s učiteljicom.

Prvi dan nastave učenici će biti sa svojim razrednicima i dobit će raspored sati i sve detaljne upute za boravak u školi. Prehrana u školi neće biti organizirana prvi dan.

U 10 sati za sve učenike i djelatnike škole bit će održana Sveta misa.

Informacije o prijevozu bit će objavljene naknadno.

Udžbenici i radni materijali dočekat će učenike u školi. Molimo vas da učenici prvi dan donesu praznu školsku torbu za svoje udžbenike i radne bilježnice. Zbog količine knjiga, učenici će prvi dan uzeti samo dio udžbenika i radnih bilježnica.

Mjesto čekanja za ulazak u školu je školsko igralište.

Molimo roditelje 1. razreda da kliknu na „opširnije“ i pristupe popisu pribora za učenike 1. RAZREDA  MATIČNE ŠKOLE.

Svima želimo puno uspjeha u novoj školskoj godini!

Priloženi dokumenti:
PRIBOR_1.razred_Maticne_skole.docx (15.01 KB)

objavio: Martina Brlečić   datum: 29. 8. 2023.