Željka Horvat Vukelja u našoj školi

U četvrtak 25.1.2018. u našu je školu došla književnica Željka Horvat Vukelja. Održala je dva književna susreta s učenicima nižih razreda matične škole, PŠ Sveti Matej, PŠ Dubovec i PŠ Hum Stubički.

Gospođi Željki nije ovo prvi boravak u našoj školi, ali uvijek rado dolazi jer ju vesele iskrene reakcije malih đaka i raduje se druženju s njima u svijetu maštovitih pričokaza koje poput mađioničara izvlači iz svoje čarobne torbe.

Učenicima 2.a i 3.a posebno zahvaljujemo jer su ovom prilikom prikupili novce i za školsku knjižnicu kupili 2 primjerka Zelenih slikopriča i jedne Nove slikopriče te tako osigurali da se s ovom književnicom preko njezinih djela još dugo mogu družiti posuđujući njezine knjige u školskoj knjižnici.

Forografije sa susreta:

objavio: Ines Krušelj-Vidas   datum: 29. 1. 2018.