Obvezno on-line prijavljivanje na stručne skupove

Upute za korištenje nove aplikacije za on-line prijavljivanje na stručne skupove AZOO-a

Od 1. siječnja 2011. godine za sve će odgojno-obrazovne radnike prijavljivanje na stručne skupove u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje biti obvezno isključivo putem e-aplikacije. Svim sudionicima stručnih usavršavanja e-aplikacija omogućava prijavljivanje na stručni skup u bilo kojem trenutku i s bilo kojeg mjesta, osuvremenjuje rad s novim tehnologijama, osigurava svakom odgojno-obrazovnom radniku prijavu, daje pravovremene povratne informacije o prijavljivanju, omogućava pouzdano izdavanje potvrda i pridonosi kvalitetnijoj pripremi i organizaciji stručnih skupova.

Izvor: http://www.azoo.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=1228&Itemid=103