Besplatno preuzmite bojanku „Oboji za bolje sutra“

Besplatna bojanka za učenike od 1. do 3. razreda osnovne škole - preuzmite, podijelite, bojajte!

Besplatnu bojanku „Oboji za bolje sutra“ pripremila je Regionalna zaklada za lokalni razvoj “Zamah” u suradnji s osnovnoškolcima iz Bjelovarsko-bilogorske županije. Bojanka je dostupna u digitalnom formatu za svu djecu diljem Hrvatske.

Bojanku preuzmite u nastavku teksta.

Bojanku možete pregledati klikom na poveznicu: https://issuu.com/zaklada.zamah/docs/bojanka_covid  ili je preuzmite na dnu stranice. Besplatna je i namijenjena učenicima od 1. do 3. razreda osnovne škole.

Bojanka je posebna jer se sastoji od prekrasnih radova učenika osnovnih škola iz Bjelovarsko-bilogorske županije. Osim crteža, bojanku krase originalne pjesmice i tekstovi.

Na edukativan i zabavan način u bojanci je prikazana važnost novog socijalnog ponašanja i mogućnost kvalitetnog obrazovanja u doba pandemije COVID-19. Naglasak je stavljen na usvajanje novih načina učenja (npr. učenje na otvorenom), usvajanje zdravog načina života i osiguravanje sigurnosti života i u gradovima iu selima.

Uživajte u bojanju!

wink

Priloženi dokumenti:
Bojanka_COVID.pdf (14.85 MB)

objavio: Martina Goluban   datum: 4. 3. 2021.