Rezultati županijske razine natjecanja

Rezultati županijske razine natjecanja iz informatike održanog 1. ožujka 2024. u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica

U prilogu možete pogledati rezultate za sve kategorije.

Konačni rezultati županijskih natjecanja, bit će u aplikaciju natjecanja.azoo.hr uneseni od strane Državnog povjerenstva.

Nakon određivanja bodovnih pragova od strane Državnog povjerenstva, popis svih učenika pozvanih na državno natjecanje bit će objavljen najkasnije u petak, 22. ožujka, na portalu informatika.azoo.hr

Priloženi dokumenti:
Rezultati detaljnoKZZ.xlsx

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2024.

OŠ Matije Gupca Gornja Stubica je domaćin ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ INFORMATIKE 2024. godine, koje će se održati 1. ožujka (petak) 2024.

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

ŠK. GOD 2023./2024.

koje će se održati u petak 1.03.2024.  u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica ,

Ravnateljica:                                                                 Predsjednik Povjerenstva:
Sanja Knezić                                                                               Neven Košec

Propozicije, vremenik, rezultate i ostale upute možete naći na https://informatika.azoo.hr/

Natjecanje iz informatike će se održati u petak, 1.3.2024. u OŠ Matije Gupca Gornja Stubica na adresi Matije Gupca 2, Gornja Stubica.
   U prilogu je i plan parkirališta oko škole. Posebno skrećem pažnju mentorima za kategoriju Digitalne kompetencije kojima je dolazak u vrijeme kraja našeg 7. sata i odlaska prijevoza učenika. Radi bolje protočnosti i veće sigurnosti molim vas da koristite parkiralište s oznakom P3, prema sportskom centru (100 metara prije škole, s lijeve strane).
Učionica informatike nalazi se na prvom katu (ne polukatu).

Natjecanje će se provesti prema sljedećem rasporedu:
-        Okupljanje članova Povjerenstava za provođenje natjecanja od 8:00 do 8:30
-        Pozdravna riječ i doručak u 8:30
-        Natjecanje:
o        LOGO u 9.00 sati ( 8 učenika)
o        Primjena algoritama u 11.45 sati ( 9 učenika)
o        Razvoj softvera u 12.00 sati (2 učenika)
o        Digitalne kompetencije u 14.30 sati(20 učenika)
o        Osnove informatike u 16.15 sati (22 učenika)

Mole se mentori i učenici da se pojave u školi 30 minuta prije početka natjecanja. Učenici će biti smješteni u posebnoj učionici i pozvani 15 minuta ranije u učionicu. Za sudjelovanje u natjecanju u kategorijama DK i OI učenici moraju imati svoje AAI podatke.

-        Privremeni rezultati: odmah nakon svake kategorije
-        Rok za žalbu: do 30 minuta nakon objave privremenih rezultata
-        Proglašenje rezultata nakon svake kategorije (ili kako će se stići)

Za učenike i mentore će biti pripremljena osvježenja.
   U slučaju posebnih potreba poput prilagodbi za učenike s rješenjem za individualizirane postupke, alergija na hranu i slično molim mentore da se jave.

Želim vama te vašim učenicima puno znanja i mirnoće, sve začinjeno s malo sreće!