Naše učenice osvojile 1. mjesto na županijskom natjecanju u plivanju!

Naše učenice MIA HREN, JANA HREN, JANA JAMBREČINA i JANA PAVALIĆ, nastupile su na županijskom natjecanju u plivanju, osvojile 1.mjesto i plasirale se na državno natjecanje koje će se održati ove godine u Rijeci!

U našoj školi, iz godine u godinu, vidi se kako su roditelji, a i naši učenici sve više osvješteni o važnosti bavljenja nekom sportskom aktivnošću. Svi više je učenika uključeno u pojedine sportske grane i klubove. Svi smo izuzetno veseli zbog toga, jer ih već od prvog razreda konstantno usmjeravamo i potičemo da vode kvalitetan i zdravi život.

Jedan od prekrasnih primjera kako primjeniti zdrave životne navike u svojim životima su upravo obitelji iz koje i dolaze naše drage plivačice, a u kojima je sport nešto što je, uz ostalo, postao i proritet, kako bi njihova djeca vodila kvalitetan i zdrav život.

Naše plivačice su "poharale" konkurenciju i osvojile prva mjesta u svim disciplinama:

1. mjesto: prsno - MIA HREN

1. mjesto: leđno - JANA JAMBREČINA

1. mjesto: delfin - JANA PAVALIĆ

1. mjesto: kraul -  JANA HREN

1. mjesto: štafeta mješovito ( JANA JAMBREČINA; JANA HREN; JANA PAVALIĆ i MIA HREN)

1. mjesto: štafeta slobodno ( JANA JAMBREČINA; JANA HREN; JANA PAVALIĆ i MIA HREN)

objavio: DOMINIK KARAJIĆ   datum: 13. 12. 2019.